קמינים לבית

אנחנו באל קינצ'ו משווקים מגוון רחב של קמינים לבית בכל מיני סוגים.

קמיני גז

קמין גז מודרני לוקח לשלב הבא את האופציה המסורתית והמוכרת והקדמה שהוא מציע, הופכת אותו להרבה יותר יעיל מקמין העץ המסורתי. קמיני גז אינם צריכים ארובה, הם דורשים פחות ניקיון, ניתן להפעיל אותם בצורה פשוטה והם מציעים לכם חופש עיצובי מוחלט והרבה יותר שליטה בגובה ובעוצמות האש, עד כדי כך שתרגישו כמו קוסמים כשאתם מפעילים את הקמין.

קמיני גז של חברת אורטל קמינים, נמכרים עם תוספת של מפוח לחימום מהיר, מה שמגדיל את ניצול החום ומביא לחיסכון בצריכת הגז והם מציעים לכם דרך נהדרת וחסכונית לחמם את הבית שלכם. הקמינים שלנו באורטל זוכים להכרה עולמית, הם מגיעים בשלל עיצובים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות ועומדים בעל התקנים המחמירים.

קמיני חשמלי

מבחינת איכות וחימום, קמין עץ וכן קמין חשמלי מהווים בחירה מצוינת שיכולה לחמם את ביתכם בימי החורף הקרים. מעבר לכך יש מספק הבדלים בין שני סוגי הקמין הללו שחשוב להכיר לפני שרוכשים סוג מסוים:

פליטה – בעוד שעם קמין חשמלי לא תצטרכו ארובה מיוחדת מכל סוג שהיא, קמין עץ דורש ארובה מיוחדת המאפשרת לאדים של העץ הנשרף לצאת החוצה מהבית. הגורם הזה עשוי להיות מגביל, שכן לא בכל חדר בבית ניתן להתקין ארובה, בעוד שבאמצעות מקור חשמל, ניתן להתקין בקלות קמין חשמלי.
תחזוקה – קמין חשמלי נחשב לקמין שדורש תחזוקה מינימלית לעומת סוגי קמין אחרים. קמין עץ דורש ניקוי אחת לשבועיים לפחות מפני שנאגר בתוכו אפר של עצים אשר נשרפו לבעירה וחימום.
מקור אנרגיה – קמין חשמלי צורך חשמל בהתאם למידת החום שאתם רוצים, בעוד שקמין עץ דורש הזנה של גזעי עץ. על מנת שקמין חשמלי ימשיך לחמם את החלל שבו הוא נמצא, צריך להזין אותו בעצים מדי כמה שעות, פעולה שאין בה צורך עם קמין חשמלי.

הן קמין חשמלי והן קמין עץ מהווים פריט עיצובי נפלא שמלבד המראה שלו גם יעזור לכם להתחמם בימים ולילות קרים. על מנת שתוכלו להחליט איזה קמין מתאים יותר לביתכם, עליכם לבחון את הצרכים שלכם וגם להתייעץ עם מומחים שיוכלו לומר לכם מה סוג הקמין הטוב ביותר עבורכם

WILDERNESS –קמיני הלהבה

קולקציית הקמינים החדשה של אורטל – Wilderness עוצבה בהשראתו של הטבע וכוללת חידוש מרהיב וייחודי לחברה, שבימים אלה זוכה להצלחה בינלאומית. מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך היוצרת בקמיני הגז אפקט מרהיב ומציאותי של אש הפורצת מתוך בולי העץ הקרמיים המעוצבים שבקמין. לא עוד אש היוצאת מקרקעית הקמין, עם קמיני Wilderness של אורטל תוכלו ליהנות מכל היתרונות של קמין גז וגם מכל היופי של קמין עצים, מבלי להתפשר על אף פרט.

קמינים מיוחדים

שולחנות אש במגוון דגמים לחוויית אירוח יוצאת דופן בחצר הבית או במרפסת

וקמין ביו אתנול

קמין הפועל באמצעות ביו אתנול, חומר בעירה אקולוגי ידידותי לסביבה.

הקמין אינו מצריך ארובה

מתאים במיוחד לבתי דירות

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר מותאמת

השאירו פרטים כאן או חייגו אלינו:

הצוות שלנו יחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן