כל מי שאוהב לבשל על גבי הגריל מכיר את התופעה, השולחן המתנדנד שגררתם מן הפינה לא מספיק בשביל ערימות הבשר והירקות לצליה, אין מקום להניח את התבלינים ואיפה לכל הרוחות שמתי את המרינדה? אם גם לכם זה מוכר, תכירו את מטבח החוץ המודולרי.

 

מטבח חוץ למרפסת ולגינה

אתם אוהבים לצלות, לעשן, לאפות ולבשל באוויר הפתוח, אך לפתע אתם מבינים כי שכחתם משהו במטבח, אתם נכנסים פנימה אבל כל צעד שאתם עושים מלכלך את הרצפה והידיים שלכם משאירות סימני שומן. כל כך מסתכל לנקות את הבית רק בגלל ששכחתם משהו קטן בכל פעם כשבא לכם לעשות על האש, והפתרון המושלם עבורכם הוא התקנת מטבח חיצוני במרפסת או בגינה ולצייד אותו בכל מה שדרוש לכם.

יתרונות מטבח החוץ

בעזרת מטבח החוץ הכל יהיה מרוכז במקום אחד. כלי המטבח הדרושים לכם, הצלחות והסכו״ם, תבלינים וקרשי החיתוך, סכיני הבשר, מתקני הצליה, כך שלא תצטרכו להיכנס הביתה שוב ושוב במהלך כל תהליך הבישול ותוכלו להיות פנויים לבשר והירקות הנצלים בלי הסחות דעת. תוכלו גם להוסיף מקרר לשמירה על טמפרטורה מבוקרת של יינות, משקאות קרים או בשרים מצוננים, לחתוך את הסלטים ולהכין את התוספות, לשמור על קשר עין ועל שיחה ערה עם האורחים בזמן שאתם עובדים וליהנות מחווית בישול נפלאה. 

המטבח מודולרי לגינה

היתרון הגדול של המטבח מודולרי לגינה הוא נוחות ההתאמה לגודל הגינה שלכם ולצרכים שלכם. אם הינכם זקוקים למקום אחסון רב, קנו יותר יחידות אחסון, אם הנכם זקוקים לשני כיורים להקפדה על כשרות, הזמינו שתי יחידות כיורים. גם לאחר הרכישה ניתן להמשיך ולגוון, להשתמש רק במה שצריך ולשנות את סדר ומיקום היחידות בקלות רבה. המטבח המודולרי קל לאחסון בימי גשם או בתקופות שבהם הוא לא נמצא בשימוש ונוח להזזה, חלק מן היחידות המודולריות מגיעות על גלגלים ננעלים לבטיחות ולנוחות. ניתן להשתמש בכל היחידות המודולריות הדרושות לכם או רק בחלקן, לשנות, להזיז, למקם מחדש על פי הצורך ועל פי הדרישה. מתאים במיוחד למי שאוהב לבשל בגינה מדי פעם אך מעוניין ששטח הגינה יהיה פנוי לפעילויות אחרות כאשר המטבח אינו בשימוש.

יחידות המטבח המודולרי

יחידות המטבח המודולרי מגיעות בדרך כלל במספר גדלים, סגנונות ועיצובים וזאת על מנת שתוכלו לבחור ולהתאים את היחידות המתאימות לכם ביותר, את כל היחידות ניתן לנקות בקלות רבה. תוכלו למצוא את האבזור הבא ליתר נוחות ולהשלמת המטבח החיצוני שלכם על פי צורך:

  • יחידות אחסון – ארונות המיועדים לאחסון כלי מטבח וסכו״ם. בארונות אלו תוכלו להשתמש על מנת לאחסן כלי הגשה, מפות שולחן וכלי מטבח. היחידות מרווחות ומאפשרות הגנה מירבית מפני לכלוך ואבק או פגעי מזג אויר.
  • יחידת כיור וארון – השילוב של הכיור והארון שמתחתיו יאפשר לכם לאחסן חומרי ניקוי או קרצוף. הכיור נוח מאד לשימוש לרחיצת הכלים וחלקי הגריל לאחר השימוש מבלי שתצטרכו להוביל אותם הביתה למטבח הפנימי ולהותיר ׳סימני דרך׳ שומניים על הרצפה ועל הידיות.
  • יחידת מקרר – כיום קיימים בשוק מספר מקררים בנפחים שונים. המקרר מתאים לקירור המשקאות עד לזמן הארוחה, לשמירה על בשרים בהשרייה או בצינון עד למועד הצליה ( יכול לשמש גם לצורכי הפשרת הבשר במשך הלילה ) כמו כן ניתן לצנן בו יינות ובירות ולשמור על טריות הסלטים שהכנתם עד למועד ההגשה.

לסיכום

אם אתם אוהבים לבשל באוויר הפתוח של המרפסת או הגינה, לצלות ולעשן בשרים להנאתכם ולהנאת האורחים שלכם, אך מוצאים את עצמכם חוזרים שוב ושוב אל תוך הבית כדי למצוא פריט נשכח זה או אחר תוך השארת ׳סימני דרך׳ בכל מקום שבו דרכתם ונגעתם, המטבח המודולרי נועד בשבילכם. באמצעות התקנת מטבח מודלרי בחצר או במרפסת תוכלו ליהנות מחווית בישול רגועה וללא הסחות דעת. תוכלו לאחסן את כל התבלינים, הממרחים או כלי המטבח הדרושים לכם בקרבת מקום, להזיז ולשנות את מיקומם או להשתמש רק בחלקם, לחתוך, לקצוץ ולעבד מזון בנוחות גדולה על גבי משטחי העבודה, להחזיק את הדרוש לכם במקרר עד למועד ההגשה תוך שמירה על טריות ועל רעננות המזון בקלות ובנוחות רבה ומבלי ללכלך עוד את הבית.

דילוג לתוכן